تعمیرات رایانه، لپ تاپ و لوازم جانبی در شهر لپ تاپ

شهــرلپ تاپ، سریع ترین سامانه تعمیرات رایانه، لپ تاپ و انواع تجهیزات وابسته و لوازم جانبی در کشور است. این سامانه اکنون در شهر تهران در کمترین زمان ممکن وسیله الکترونیکی شما را درب منزل یا محل کار دریافت کرده و پس از تعمیر و اطمینان از سلامتی کامل با ضمانت معتبر در محل مد نظر شما تحویل میدهد.

خدمات تعمیر لپ تاپ و فروش لپ تاپ استوک سازمان ها و شرکت ها

پیگیری سفارش تعمیرات

برای پیگیری سفارش خود، کافیست با استفاده از اطلاعات کاربری ارسال شده از طریق واتس اپ، وارد حساب کاربری خود شوید و جزئیات سفارش خود را مشاهده کنید. شما میتوانید نام کاربری و رمز عبوری که از طریق شماره تلفن “09906565069” برای شما ارسال شده است را در کادر زیر وارد کنید و در قسمت “پیشخوان” حساب کاربریتان، سفارش خود را پیگیری کنید.

مزایای تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی در شهرگوشی

تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی کاری دشوار و وقت گیر است. معمولا تعمیر این وسایل بیش از 3 روز زمان میبرد و مراجعه شما به محل ارائه این خدمات مانند مغازه های تعمیرات موبایل و یا شرکت ها برای شما دردسر آفرین و وقت گیر است. همچنین اعتماد به مجموعه های خدماتی برای سپردن گوشی موبایل و لوازم جانبی و اطمینان از درست انجام شدن تعمیرات هم ریسک بزرگی است.

ما در شهر گوشی با درنظر گرفتن تمامی زحمت ها و ریسک هایی که شما برای تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی خود با آن ها رو به رو هستید، خدماتی ویژه را برایتان در نظر گرفته ایم.

سرعت بالا در تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی

در بسیاری از موارد، نیاز شما به تعمیر گوشی موبایل و یا لوازم الکترونیکی؛ نیازی سریع است. مثلا وقتی ال سی دی گوشیتان شکسته است یا باطری گوشیتان شارژ نگه نمی دارد، 2 یا 3 روز دور بودن از گوشی موبایل، برای شما آزاردهنده خواهد بود. در این مواقع با مراجعه به وبسایت شهرگوشی یا یک تماس ساده با شماره تلفن پشتیبانی شهرگوشی

در کوتاهترین زمان ممکن نیاز های شما را برطرف میکنیم. تا شما به کار های مهم تر برسید …

 

ارائه پیک رایگان برای تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی

رفت و آمد شما برای تعمیر گوشی موبایلتان، علاوه بر صرف زمان طولانی، دردسر های زیادی را برایتان به همراه دارد. ترافیک، جای پارک و هزینه های جانبی این رفت و آمد گاهاً پر دردسر ترین بخش تعمیر یک وسیله الکترونیکی است.

شهر گوشی با استفاده از “ناوگان حمل و نقل متخصص” خود در زمینه حمل لوازم الکترونیک و “نظام بیمه حمل و نقل” کالاهای الکترونیک و … به این دغدغه شما پاسخ داده است. همچنین برای نقل و انتقال دستگاه های الکترونیکی از سایر شهر های کشور به کارگاه تعمیرات موبایل و لوازم جانبی شهرگوشی در شهر تهران، استفاده از سامانه های حمل و نقل رسمی مانند تیپاکس با داشتن قرارداد بیمه حمل و نقل و مسئولیت با مجموعه شهر گوشی با سرعت و اطمینان خاطر خدمات تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی را به شما ارائه میکند.

ارزش های که ناوگان حمل و نقل شهرگوشی به شما ارائه میکند به شرح زیر است:

  1. تحویل کالای تعمیری از آدرس تعیین شده شما و تحویل در هر آدرسی که بخواهید.
  2. ارسال سریع با استفاده از ناوگان اکسپرس در شهر تهران.
  3. حمل و نقل سریع 24 ساعته با همکاری شرکت تیپاکس برای مشتریان شهرستان ها.
  4. بیمه حمل و نقل گوشی های موبایل و لوازم جانبی در زمان حمل و نقل.

تمام زحمت شما برای تعمیر گوشی موبایل و لوازم جانبی شما، مراجعه به وبسایت شهرگوشی یا یک تماس تلفنی است.

پرداخت اقساطی هزینه تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی

در بعضی موارد، هزینه تعمیرات گوشی موبایل و لوازم جانبی که از قبل در هزینه های روزمره و زندگی محاسبه نشده، بسیار سخت و غیر قابل پرداخت میباشد. همکاری شهرگوشی با مجموعه “قسطا” این امکان را برای مشتریان شهرگوشی فراهم کرده است تا در پرداخت های خود از مبلغ 1،200،000 تومان تا سقف 20،000،000 تومان را به صورت اقساطی پرداخت کنند.

شما میتوانید با ثبت نام و اهراز هویت در سایت “قسطا” پرداخت های خود را بین 2 تا 10 ماه به صورت قسطی انجام دهید.

 

امروز تعمیر کنید و تا 10 ماه به صورت قسطی پرداخت کنید.

 

امکان بررسی فرآیند تعمیرات گوشی موبایل شما از طریق درخواست ویدئویی

شهرگوشی تعمیرات کلیه تجهیزات الکترونیک شما را از لحظه ورود تا لحظه خروج از واحد تعمیرات شهرگوشی را تحت پوشش دوربین های مداربسته انجام میدهد. شما میتوانید تا 3 روز بعد از دریافت دستگاه خود، درخواست دریافت ویدئوی تعمیرات دستگاه خود را ثبت کنید و از سیستم صیانت از داده های مشتریان و کلیه فعالیت هایی که در مورد دستگاه تعمیری شما انجام شده است اطمینان حاصل کنید.

همچنین این موضوع در مورد بررسی شکایات مشتریان بسیار تعیین کننده و کلیدی میباشد.

 

با خیالی آسوده تعمیرات خود را به شهرگوشی بسپارید.

نظر مشتریان شهرگوشی

جایگاه محتوای شما
جایگاه محتوای شما, جایگاه محتوای شما