شرایط و مقررات بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های “شهر لپ تاپ” بوده است و “شهر لپ تاپ” در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این، ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت “شهر لپ تاپ”، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و برخی نیز بسته به نوع محصول، مشمول ۷ روز مهلت بازگشت کالا و یا گارانتی مجموعه “شهر لپ تاپ” می‌شوند.

استفاده از کلیه خدمات بازگشت کالا های استوک “شهر لپ تاپ” فقط در صوزتی امکان پذیر است که برچسب ضمانت کالا مخدوش نشده باشد و سریال دستگاه و قطعات داخلی آن با کالای تحویل داده شده مغایرت نداشته باشد.

1. کلیه کالا های نو که دارای گارانتی های شرکتی هستند و مجموعه “شهر لپ تاپ” صرفا به عنوان عامل فروش آن ها اقدام میکند، دارای روال عودت کالا توسط شرکت صادر کننده گارانتی میباشند و “شهر لپ تاپ” هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت و یا تعویض این قبیل کالا ها ندارد. (برای دریافت اطلاعات شرکت های گارانتی اینجا کلیک کنید.)

2. کالاهایی که دارای گارانتی و ضمانت نامه “شهر لپ تاپ” هستند. برای عودت این قبیل کالا ها لازم است ابتدا با پشتیبانی “شهر لپ تاپ”، بخش خدمات پس از فروش تماس بگیرید و ضمن اعلام شرایط، مدل عودت کالای خود را اعلام فرمایید.

شرایط عودت کالای دارای گارانتی و ضمانت نامه “شهر لپ تاپ”:

الف. عودت کالا همواره و فقط به همراه فاکتور خرید سالم، بدون خط خوردگی و تغییرات امکان پذیر است. به هیچ عنوان کالا بدون فاکتور خرید مرجوع و یا شامل خدمات گارانتی نخواهد شد.

ب. به هنگام عودت کالا، لازم است جعبه و تمامی متعلقات همراه کالا به شکل اولیه و بدون خرابی، شکستگی و … در بسته بندی وجود داشته باشد. در غیر این صورت کالا عودت نخواهد شد.

پ. کلیه هزینه های حمل و نقل برای استفاده از ظرایط گارانتی و ضمانت محصولات بر عهده خریدار میباشد.

3.کالاهای استوک که از “شهر لپ تاپ” خریداری میشوند، همگی دارای 7 روز مهلت تست و تعویض و یک ماه گارانتی (شامل خدمات تعمیرات) میباشد.

الف- شرایط تعویض کالا در بازه زمانی 7 روزه:

“شهر لپ تاپ” برای خریداران تمامی کالا های استوک (لپ تاپ، مینی کیس، مانیتور، ویدئو پروژکتور، ماشین های اداری و …) مهلت 7 روزه تعویض کالا را در نظر گرفته است. خریداران محترم میتوانند در صورت نارضایتی از کالا به هر دلیلی، کالای خود را با پرداخت مابه التفاوت قیمت، با کالا های موجود در فروشگاه “شهر لپ تاپ” تعویض کنند.

در هنگام تعویض، مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری و قیمت کالای جدید به روز ملاک تعویض خواهد بود.

همچنین سلامت کالای تحویل مشتری در زمان تعویض کالا توسط کارشناسان “شهر لپ تاپ” سنجیده میشود و در صورت مغایرت سلامت کالا (شکستگی، مشکلات lcd و …) تعویض انجام نمیشود.

ب- شرایط عودت کالا در زمان 7 روزه تست:

در صورتی که کالای خریداری شده توسط مشتری دارای ایراد باشد، مشتری میتواند از امکان عودت کالا استفاده کند.

لازم به ذکر است مهلت تست کالاهای استوک شامل مشکلات LCD، شکستگی، تغییرات ظاهری ناشی از ضربه، خاموشی ناشی از آب خوردگی و یا تغییرات ولتاژ ورودی دستگاه ها نمیباشد. (کلیه موارد ذکر شده، قبل از تحویل حضوری کالا به مشتری تست میشود و برای مشتریان خرید اینترنتی نیز ویدئو تست با نمایش شماره سریال دستگاه ارسال میگردد)

پ- شرایط استفاده از گارانتی یک ماهه:

گارانتی یک ماهه کالا های استوک شامل مواردی است که ممکن است ظرف یک ماه از استفاده برای کالا پیش آید (مانند مشکلات باتری، پورت ها، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری داخلی که در اثر استفاده نادرست از دستگاه پیش نیامده باشند) . کلیه این موارد در صورت قابل تعمیر بودن دستگاه توسط “شهر لپ تاپ” رفع خواهد شد.

اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف “شهر لپ تاپ” همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.


لطفاً توجه داشته باشید:

– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

– اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به “شهر لپ تاپ” اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به “شهر لپ تاپ” بازگردانده شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.

– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش “شهر لپ تاپ” از طریق تلفن، یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به “شهر لپ تاپ” بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد